محمد راسخ در کجا زندگی میکند؟

محمد راسخ در کجا زندگی میکند؟

محمد راسخ در روز 12 اردیبهشت سال 1367 چشم به جهان گشود. محمد راسخ در شهر زیبای شیراز به دنیا آمد. محمد راسخ یکی از هزاران افراد موفقی است که با پشت سر گذاشتن سختی ها و چالش های زندگی به هدف ها و آرزوهای خود رسیده و زندگی بسیار خوبی را برای خود رقم زده است.

اگر جریان زندگی محمد راسخ برای شما جذاب رسیده است تا آخر این مقاله با ما همراه باشید تا از مهاجرت و زندگی این خواننده جوان و محبوب برای شما توضیح دهیم.

محمد راسخ در کجا به دنیا آمده است؟

همانطور که گفتیم محمد راسخ اصالتی شیرازی دارد و در شیراز به دنیا آمده است. او بعد از قبولی در رشته هوافضا از دانشگاه سراسری شیراز در سال 1385 برای ادامه تحصیل به کشور اوکراین مهاجرت کرد و او در این کشور به مترجمی زبان روسی روی آورد و این زبان را هدف قرار داد. این خواننده جوان و با ذوق 33 ساله از دوران جوانی به حوزه هنر وارد شد و با موفقیت در این زمینه فعالیت می کند.

محمد راسخ فردی بسیار توانمند و با استعداد است. از کودکی به هنر و مدلینگ علاقه مند بود و تصمیم گرفت تا در این حوزه شرکت کند و بدرخشد. محمد راسخ مدلینگ را به صورت جدی و با تمام تلاش خود دنبال می کند و به دنبال هدف های بالاتر و بهتری است.

محمد راسخ به کدام کشور مهاجرت کرد؟

محمد راسخ بعد از اتمام درس خود با گرفتن پاسپورت اوکراین به این کشور مهاجرت کرد و در شهر کی‌یف مستقر شد و در اوکراین به دنبال پیشرفت بیشتری است.

محمد راسخ یکی از خوانندگان و مدلینگ هایی ایرانی است که در اوکراین و ایران ساکن است. این خواننده به عنوان تاجر شرکتی راه اندازی کرده است که در آن مصالح ساختمانی در بازار عرضه می کند. به عنوان یک مدل ایرانی بسیار موفق بوده است که سبک و مدل خاص خود را در مدلینگ داشته است. این فرد در زمینه خوانندگی و مدلینگ بسیار پرطرفدار و معروف شد که بسیار تحسین برانگیز است.

شعار محمد راسخ که در صفحات اجتماعی خود گفته است این که باید هر فرد برای خود یک سبک و مدل خاص خود را داشته باشد که باعث قدرت آن شخص باشد.

محمد راسخ چه سبکی آهنگ می خواند؟

سبک خوانندگی محمد راسخ هیپ هاپ و رپ است و آهنگی که در عرصه هنر پخش شد Hills بود که در سال 2014 منتشر شد. آهنگ های زیادی بعد ازاین ارائه کرد که بسیار پرطرفدار شد.

آخرین آهنگ او هیروش است که در سال 2017 خوانده شد. به نظر طرفداران و خوده محمد آهنگ های نپرس، ایرانی، هیلز و… از بهترین آهنگ های او است.

راه های ارتباطی با محمد راسخ

این جوان خوش ذوق و هنرمند در صفحات اجتماعی اکانت دارد که شما می توانید برای دنبال کردن او به این صفحه ها در فضای مجازی سر بزنید.

Instagram : mohammadrs.official

Tiktok : mohammadrs.official

Facebook : Mohammadrasekh

Instagram:mohammadrasekh1988

Youtube : mohammad rasekh

Twitter: mohammadrs1988

شما می توانید برای دنبال کردن محمد راسخ به صفحات او در برنامه های نوشته شده سر بزنید و از کارهای جدید او مطلع شوید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *