معرفی انواع جاروبرقی سطلی و مقایسه آن با جاروبرقی خوابیده

معرفی انواع جاروبرقی سطلی و مقایسه آن با جاروبرقی خوابیده

جاروبرقی سطلی در فروشگاه اینترنتی صنعت جارو از تنوع بسیار بالایی برخوردار می باشد. انواع مدل های جاروبرقی سطلی فروشگاه تخصصی صنعت جارو از دستگاه های نظافتی مکانیزه می باشند که به منظور استفاده در فرآیند جمع آوری آلاینده ها و مواد زائد از محیط های خانگی ، تجاری و ادرات ، دفاتر ، شرکت ها، هتل ها ، کارخانه جات تولیدی و صنایع بزرگ از بهترین برندهای داخلی و خارجی تهیه و ارائه شده است.

کاربرد و مزایای جاروبرقی سطلی خانگی محدود به محیط های ذکر شده نمی باشد. از ویژگی های مثبت جاروبرقی های سطلی این است که امکان استفاده در محیط های گوناگون اعم از محیط های مسکونی ، خوابگاه های دانشجویی ، کارواش ها ، کارگاه های کوچک ، رستوران ها و فروشگاه های زنجیره ای وجود دارد.

انواع جاروبرقی های سطلی فروشگاه صنعت جارو در دسته های جاروبرقی خانگی ، جاروبرقی نیمه صنعتی ، جاروبرقی خاک صنعتی ، جاروبرقی هتلی ، جاروبرقی آب و خاک ، جاروبرقی کارواشی ، جاروبرقی مرکزی و جاروبرقی دائم کار طبقه بندی می شوند.

انواع جاروبرقی خانگی سطلی فروشگاه صنعت جارو اعم از جاروبرقی آب و خاک خانگی تک موتوره و جاروبرقی خاک خانگی تک موتوره می باشند.

انواع جاروبرقی کارواشی فروشگاه اینترنتی صنعت جارو اعم از جاروبرقی کارواشی سه موتوره ، جاروبرقی کارواشی دیواری دو مخزنه می باشند.

انواع جاروبرقی خاک صنعتی فروشگاه صنعت جارو شامل جاروبرقی خاک صنعتی دو موتوره ، جاروبرقی خاک صنعتی سه موتوره ، جاروبرقی اهرمی خاک سه موتوره ، جاروبرقی خاک نیمه صنعتی اتوماتیک دو موتوره ، جاروبرقی خاک نیمه صنعتی تک موتوره ، جاروبرقی نیمه صنعتی خاک دو موتوره ( ویلایی ) می باشند.

انواع جاروبرقی آب و خاک فروشگاه صنعت جارو شامل جاروبرقی آب و خاک نیمه صنعتی تک موتوره ، جاروبرقی مرکزی ، جاروبرقی دائم کار ، جاروبرقی صنعتی آب و خاک اتوماتیک سه موتوره ، جاروبرقی آب و خاک صنعتی دو موتوره ، جاروبرقی آب و خاک سه موتوره می باشند.

جاروبرقی سطلی در مقایسه با جاروبرقی های خوابیده از مزایای ویژه ای برخوردار می باشد. یکی از این ویژگی ها قدرت موتور و سرعت مکش بیشتر این مدل جاروبرقی در مقایسه با جاروبرقی خوابیده می باشد. بنابراین کیفیت نظافت را بیشتر خواهند کرد.

از دیگر مزایای جاروبرقی سطلی این است که جنس موتور آن کلکتوری می باشد. در صورتی که جنس موتور جاروبرقی های خوابیده ذغالی می باشد که مدت کوتاهی بعد از کار کردن موجب داغ شدن موتور می شود.

بنابراین جاروبرقی های سطلی مدت زمان بیشتری توان کار کردن دارند که موجب بالا رفتن سرعت نظافت می شود. همچنین با توجه به حجم مخزن زباله جاروبرقی های سطلی نیاز به تخلیه مخزن جاروبرقی در فواصل کمتری می باشد. با این وجود جاروبرقی سطلی در محیط های با متراژ بالا بیشتر کارایی داشته و استفاده می شود.

مهمترین دلایل استفاده از جاروبرقی کارگاهی

جاروبرقی کارگاهی یا صنعتی در فروشگاه صنعت جارو از بهترین کمپانی ها و شرکت های سازنده انواع جاروبرقی های صنعتی انتخاب و عرضه می شود. فروشگاه صنعت جارو یکی از پیشگامان در عرصه ارائه تجهیزات نظافتی مکانیزه با کیفیت در ایران می باشد.

یکی از دلایل اصلی استفاده از جاروبرقی کارگاهی در محیط کارگاه ها و صنایع این است که مخصوص این محیط ها و برای شرایط سخت کاری محیط های این چنینی طراحی و تولید شده اند. استفاده از هر مدل جاروبرقی دیگر در محیط های صنعتی با مشاغل سخت آن کیفیت و کارایی که مد نظر شما از انجام امور نظافتی یا هر وظیفه دیگری که انجام آن بر عهده جاروبرقی کارگاهی یا صنعتی می باشد ، به طور یقین ایجاد نخواهد شد.

جاروبرقی های کارگاهی از توان و قدرت فوق العاده بالایی برای مکش و جمع آوری انواع آلاینده های خشک ، مرطوب و مواد روغنی و با چگالی بالا برخوردار می باشند. بنابراین به راحتی تمامی پسماندهای تولید شده در محیط های صنعتی به راحتی و بدون زحمت ، توسط جاروبرقی کارگاهی و تنها با به کارگیری یک نیروی کاری از محیط جمع اوری خواهد شد و عملیات نظافت به بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد.

همچنین با توجه به حجم زباله تولید شده در محیط های کارگاهی و صنعتی ، جاروبرقی های کارگاهی از حجم مخزن با ظرفیت بسیار بالا برخوردار می باشند. اپراتور می تواند به راحتی تمامی توده های زباله تولید شده در حین کار در محیط های صنعتی را توسط جاروبرقی کارواشی بدون نیاز به رفت و آمد های مکرر از محیط جمع کند.

چرا که در روش های قدیمی زباله ها به وسیله دست و با خاک اندازه جمع آوری می شدند. در نتیجه جهت تخلیه سطل زباله پر شده کاربر باید چندین نوبت محوطه بزرگ کارگاه های صنعتی را برای تخلیه پسماندهای جمع آوری شده در جای ایمن طی می کرد. علاوه بر پر زحمت بودن و ایجاد خستگی برای نیروی خدمات موجب زمان بر بودن عملیات نظافت نیز می شد. همچنین به دنبال خستگی نیروها جهت حمل سطل های زباله سنگین که چرخ نداشتند امور نظافتی با کیفیت خوبی انجام نمی شد.

در حالی که جاروبرقی های کارگاهی با وجود ابعاد و حجم مخزن بزرگی که دارند به دلیل مجهز بودن به چرخ های روان 360 درجه که از لحاظ اندازه نیز بزرگ می باشند موجب سهولت در حمل و جا به جایی این مدل از جاروبرقی ها شده است.

همچنین برای حمل آسان تر جاروبرقی کارگاهی می توانید از کالسکه هایی که به منظور حمل راحت تر جاروبرقی های صنعتی طراحی و تولید شده است استفاده نمایید.

تفاوت اسکرابر صنعتی نسبت به روش نظافت سنتی

اسکرابر صنعتی فروشگاه تخصصی جاروبرقی صنعت جارو یکی از بهترین و با دوام ترین برند های داخلی و خارجی تولید شده در داخل ایران می باشد. فروشگاه اینترنتی صنعت جارو بزرگ ترین عرضه کننده انواع اسکرابر صنعتی سرنشین دار و دستی در دو مدل برقی و شارژی با ارسال فوری به سراسر کشور می باشد.

یکی از نشانه های نظافت و تمیزی در محیط ها و ساختمان های پر تردد این است که سطوح کف از درخشندگی و تمیزی خیره کننده ای برخوردار باشند. با وجود ابزار آلات زیاد برای نظافت دستی سطوح از جمله تی و سطل در مدل های مختلف ، انجام امور نظافتی با این ابزار آلات به صورت روزانه علاوه بر این که به انرژی بسیار زیادی نیاز دارد ، بسیار زمان بر و طولانی و نیز می باشد. همچنین در طول عملیات نظافت میزان بسیاز زیادی آب و مواد شوینده مصرف می شود.

بنابراین به منظور کاهش هزینه ها ، تسهیل روند عملیات نظافت و همچنین صرف زمان کمتر ، خریداری و استفاده از تجهیزات و دستگاه های نظافتی صنعتی همانند اسکرابر صنعتی بسیار مفید و مقرون به صرفه می باشد.

از آنجایی که با استفاده از دستگاه های مکانیزه نظافتی مانند اسکرابر صنعتی عملیات نظافت به صورت مکانیکی انجام می شود. بنابراین عملیات شست و شوی و برس زنی با قدرت و سرعت بیشتری انجام خواهد شد که به مراتب کیفیت نظافت نیز بالاتر خواهد بود.

در نتیجه تمیزی و درخشندگی به جا مانده از نظافت با اسکرابر صنعتی بسیار بیشتر از شست و شوی به روش سنتی می باشد. با توجه به این که دستگاه اسکرابر صنعتی هم زمان با شست و شوی سطوح کف عملیات خشک کردن را نیز انجام می دهد. بنابراین اسکرابر صنعتی اجازه باقی ماندن آب و آلودگی ها برای مدت طولانی بر روی زمین برعکس روش های سنتی را نمی دهد.

این ویژگی موجب افزایش ایمنی افراد در هنگام عبور و مرور نیز می گردد.

ا

جهت دیدن مدل های بیشتر اسکرابر صنعتی به سایت صنعت جارو مراجعه نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *