قیمت کمد لباس بچه چقدر است؟

قیمت کمد لباس بچه چقدر است؟

قیمت کمد لباس بچه تحت تاثیر چه فاکتورهایی است؟ یکی از اجزای اساسی اتاق خواب کودک کمد لباس می باشد که هر کسی با توجه به میزان بودجه و سلیقه خود یکی از آنها را انتخاب و خریداری می نماید. در زمان خریداری این محصول برای کودک خود افزون بر زیبایی بایستی به نکات مهم دیگری هم دقت نمایید. این کمد ها اقسام متنوعی دارند و می توانند جهت نگهداری لباس، اسباب بازی، لوازم بهداشتی و … بکار برده شوند. جهت اگاهی از قیمت این محصول کاربردی می توانید به سایت های معتبر رجوع نمایید.

محاسبه قیمت کمد لباس بچه

قیمت کمد لباس بچه

همان گونه که می دانید قیمت کمد لباس بچه (https://diarystudio.com/komod ) از کمد دیواری بیشتر است. ولی استقامت و گوناگونی و قابلیت حمل و نقل هم از مزایای عمده و اساسی این مدل کمد ها می باشد. پارامتر های متنوعی که در قیمت این محصول اثر می گذارند شامل جنس بدنه، نوع درب، اکسسوری، یراق الا، شمار کشوها، شمار طبقات، رگال، نورپردازی و… می باشد. تفاوت قیمت کمد لباس بچه با کمد دیواری در این می باشد که در تولید کمد افزون بر درب بایستی هزینه های مربوط به کف، سقف و دیواره ها را نیز محاسبه کرد. همانطور که کمد از عمق برخوردار است قیمت تولید آن مطابق متر مکعب تخمین زده می شود. ولی چنانچه از عمق استاندارد بهره برده شود می توان ارزیابی قیمت کمد را مطابق متر مربع انجام داد.

قیمت کمد= عرض* ارتفاع*نرخ واحد به متر مربع

نرخ هر متر مربع هم به دو صورت بین صاحبکار و پیمانکار به سازش می رسد:

در شیوه نخست تعیین قیمت کمد لباس بچه: نرخ خام کمد بدون هیچ وسیله تزیینی و یراق تخمین زده می شود و در نتیجه سایر موارد چون اجرت و حق الزحمه، حمل و نقل و نصب به آن افزوده می شود.در شیوه دیگر پس از قبول طرح پایانی و با درنظر گرفتن تمام جزئیات ، قیمت کمد لباس ارزیابی می شود و هزینه حمل و نقل و نصب هم به آن اضافه می شود. شیوه دوم از تعیین قیمت کمد لباس بچه قابل اعتمادتر است و اختلافات بین خریدار و تولید کننده را به کمترین حد ممکن می رساند. تا حدی به کاربر اطمینان می دهد که هزینه زیادی پرداخت نخواهد کرد.

عوامل موثر در محاسبه قیمت کمد لباس کودک

عوامل موثر در محاسبه قیمت کمد لباس کودک

جهت ارزیابی قیمت کمد لباس بچه بایستی عوامل موثر بر قیمت آن را تشخیص دهید:

•ساختمان کمد

همواره قیمت این محصول که نیاز به تولید فریم و کلاف دارد، گرانتر است.

•نوع درب

یکی از عوامل موثر در محاسبه قیمت کمد لباس بچه درب آن می باشد. درب های متنوعی جهت این نوع کمد طراحی و تولید می شود که عبارتند از درب ریلی، درب لولایی و… سازوکار استفاده با ریل و قرقره ها دشوار است. در این صورت ریلی در قیاس با درب لولایی نرخ بیشتری دارد. بایستی به این موضوع توجه نمایید که اغلب تعیین درب سلیقه ای نمی باشد و به طرح کمد و محوطه اتاق وابسته است. در مجموع درب لولایی مقرون به صرفه ترین نوع درب می باشد.

•طراحی داخلی کمد لباس بچه

طراحی و طبقه بندی درون کمد لباس بچه با توجه به نیاز و سلیقه مشتری کاملا متفاوت است. معمولا کمد لباس طبقه بندی و کشو های زیادی دارد و مصالح و یراق زیادی استفاده می شود در این صورت گرانتر می باشد.

•جنس درب کمد

یکی از مهم ترین عوامل موثر در محاسبه قیمت کمد لباس جنس درب آن می باشد. انواع متعدد به ترتیب گرانتر به مقرون به صرفه ترین عبارتند از:

کل چوب با رنگ پوششی و رنگ پولیشی، در با کاور چوب، ممبران روکش وکیوم، اکریلیک، پلی گلاس ، لامی گلاس، هایگلاس ترک و ایرانی و ….

سخن آخر

قیمت کمد لباس بچه یکی از پارامتر های عمده در زمان خرید آن است. در سایت های معتبر مانند استودیو دایری می توانید قیمت این محصول را به شکل آنلاین محاسبه نمایید. در این صورت با توجه به میزان بودجه ای که دارید می توانید محصول مدنظر خود را تهیه نمایید. در این مقاله شما را با محاسبه و عوامل اثر گذار در محاسبه قیمت این محصول که شامل مواردی چون ساختمان کمد، نوع درب، طراحی داخلی کمد لباس، جنس درب می باشد آشنا نموده ایم. قیمت کمد لباس معمولا قیمت ثابتی ندارد و نمی توان برای آن قیمت مشخصی اعلام کرد. چرا که به دلیل نوسانات بازار هر روز قیمت آن تغییر می کند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *