کوچک کردن سینه زنان

کوچک کردن سینه زنان

عمل کوچک کردن سینه زنان یا ماموپلاستی یکی از عمل‌های رایج و پر طرفدار در ایران است. کوچک کردن سینه دلایل مختلفی دارد، گاهی اوقات بیش از اندازه بزرگ بودن سایز سینه باعث می‌شود که فرد در انجام فعالیت‌های روزانه خود دچار مشکل شود. عمل کوچک کردن سایز سینه یکی از عمل‌هایی است که کمک زیادی به بازگشت زیبایی سینه می‌کند.

بزرگ بودن سینه در زنان و حتی در مردان نشان از زیبایی نخواهد بود، داشتن تناسب، همسانی سینه‌ها و تقارن دو پستان با یکدیگر است که زیبایی سینه‌ها را به ارمغان می‌آورد اگر دچار بزرگی سینه‌ها هستید و به دنبال روشی برای کوچک کردن سینه خود هستید با ما همراه باشید.

قیمت جراحی کوچک کردن سینه به موارد مختلفی وابسته است. مواردی از قبیل حجم سینه‌ها، پزشک متخصص جراح زیبایی، بیمارستان یا کلینیک بودن محل عمل، مواد مصرفی در اتاق عمل و… تاثیر مستقیمی در قیمت نهایی عمل جراحی کوچک کردن سینه دارد. هزینه عمل کوچک کردن سینه از 4 میلیون تومان شروع می‌شود و وابسته به موارد نام برده شده در بالا می‌تواند هزینه این عمل بیشتر نیز باشد.

عمل ماموپلاستی در صورتی که نزد پزشک متخصص انجام شود و اقدامات پس از عمل به خوبی توسط بیمار رعایت شود هیچگونه عوارضی را از خود به جای نمی‌گذارد. با این حال مواردی از قبیل عفونت، عدم تقارن پستان‌ها و… از عوارض عمل زیبایی سینه است.

کوچک کردن سینه در مردان نیز یکی از عمل‌هایی است که برای اقایانی مورد استفاده قرار می‌گیرد که از بزرگ بودن سینه‌های خود رنج می‌برند. بزرگ بودن بیش از اندازه سینه در آقایان می‌تواند باعث کاهش اعتماد به نفس، عدم حضور در جمع و… شود. در ادامه بیشتر در رابطه با عمل کوچک کردن سینه خواهیم گفت.

ماموپلاستی یا کوچک کردن سینه زنان

از جمله عمل‌های رایج این روزها عمل ماموپلاستی یا کوچک کردن سینه است. در این عمل با کوچک کردن و فرم دهی به پستان‌ها زیبایی مجدد به پستان‌های شما بازخواهد گشت. خانم‌ها بنابر دلایل مختلفی اقدام به انجام عمل کوچک کردن سینه می‌کنند.

 • بزرگ بودن بیش از اندازه سینه‌ها
 • کم بودن اعتماد به نفس
 • مشکل تقارن در پستان‌ها
 • افتادگی پستان‌ها
 • درد در سینه‌ها
 • سخت بودن فعالیت بدنی به دلیل بزرگی سینه‌ها
 • و…

مزیت‌های عمل کوچک کردن سینه

کوچک کردن سینه دارای مزیت‌های مختلفی است که از جمله این مزیت‌ها می‌توان به آزاد شدن فرد برای انجام فعالیت‌های روزانه اشاره کرد. گفتیم که بزرگی سینه‌ها باعث می‌شود که فرد نتواند به راحتی فعالیت‌های روزانه خود را انجام دهد یا آن که به فعالیت ورزشی مورد نظرش بپردازد. پس از انجام ماموپلاستی فرد خواهد توانست به راحتی هر گونه ورزشی را انجام دهد و روند زندگی عادی را طی کند. در حالت کلی می‌توان گفت که عمل کوچک کردن سینه می‌تواند مزیت‌های زیر را با خود به همراه داشته باشد.

 • افزایش اعتماد به نفس از دست رفته
 • انجام تمام فعالیت‌های روزانه و ورزشی مورد علاقه
 • زیبایی پستان‌ها
 • افزایش جذابیت اندام‌ها
 • و…

هزینه عمل جراحی کوچک کردن سینه

قیمت عمل کوچک کردن سینه به پارامترهای گوناگونی وابسته است. این که عمل کوچک کردن سینه انجام می‌شود، پزشک معالج و… تاثیر مستقیمی روی نرخ عمل کوچک کردن سینه دارد. هزینه عمل کوچک کردن سینه از 4 میلیون تومان شروع می‌شود و بنابر مواردی که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت این رقم بیشتر خواهد شد.

 1. محل عمل ماموپلاستی
 2. وضعیت پستان‌ها
 3. تجربه و دانش پزشک متخصص عمل
 4. تحت پوشش بیمه بودن عمل ماموپلاستی
 5. هزینه مواد مصرفی در اتاق عمل

عوارض عمل زیبایی سینه

عوارض عمل کوچک کردن سینه یا به صورت کلی عمل‌های زیبایی سینه آنقدر زیاد نیست که بتوان برای آن مطلب زیادی ارائه داد. متخصص و کاربلد بودن پزشک این ویژگی را با خود به همراه دارد که هیچگونه عارضه‌ای در بیمار به وجود نیاید یا عوارض عمل زیبایی سینه به حداقل برسد.

در صورتی که به درستی بعد از عمل اقدامات لازم بعد از عمل ماموپلاستی را انجام ندهید مشکلی از لحاظ به وجود آمدن عوارض عمل زیبایی سینه برای شما به وجود نخواهد آمد. در حالت کلی عوارض عمل زیبایی سینه می‌تواند شامل موارد زیر شود.

 • عفونت در سینه‌ها
 • خونریزی پس از عمل
 • کوچک و بزرگ بودن سینه‌‌ها
 • عدم توانایی شیردهی
 • بی حسی در پستان‌ها به ویژه در قسمت نوک پستان
 • سفت شدن بافت سینه
 • وجود درد در پستان‌ها

نحوه انجام عمل کوچک کردن سینه زنان

در این عمل که با بیهوشی انجام می‌شود قسمت‌هایی از بافت سینه که باعث بزرگ شدن آن است به وسیله جراحی برداشته می‌شود و پستان‌ها در حالت تقارن با یکدیگر بسته می‌شوند. رضایت کامل در انجام عمل به موارد مختلفی وابسته است که از جمله این موارد می‌توان به تجربه و تخصص پزشک اشاره کرد. هر چقدر تخصص پزشک در انجام عمل بیشتر باشد رضایت و نتیجه عمل بهتر خواهد بود.

کلینیک بیتا مرکز تخصصی کوچک کردن سینه

بیتا کلینیک یکی از مراکز تخصصی عمل کوچک کردن سینه در تهران است. این مرکز با انجام عمل‌های کوچک کردن سینه با درصد موفقیت بالا در حال حاضر به عنوان یکی از مراکز اصلی عمل ماموپلاستی در تهران شناخته می‌شود. دکتر پروانه منصوری متخصص جراحی زیبایی، با سابقه قوی در زمینه عمل‌های زیبایی در حال حاضر به عنوان بهترین پزشک متخصص کوچک کردن سینه شناخته می‌شود.

کوچک کردن سینه در مردان

بزرگ بودن سینه‌ در مردان اتفاق تقریبا نادری است اما بزرگی سینه در برخی از مردان باعث می‌شود که به درستی نتوانند در جمع‌ها حضور داشته باشند یا حتی این بزرگی سینه باعث می‌شود که اعتماد به نفس خود را به صورت کلی از دست بدهند.

عوامل مختلفی برای بزرگی سینه در مردان وجود دارد که از جمله این موارد می‌توان به اختلال در هرمون‌ها، مشکل در بلوغ کامل، چاقی فرد، مصرف الکل، سرطان و… می‌تواند از عوامل مختلف ایجاد ژنیکوماستی باشد.

با انجام عمل کوچک کردن سینه در مردان، اعتماد به نفس از دست رفته به فرد باز خواهد گشت و فرد خواهد توانست به فعالیت‌های اجتماعی خود در میان دوستان بپردازد.

آنچه در مقاله عمل کوچک کردن سینه خواندید

در این مقاله سعی کردیم اطلاعات کاملی در رابطه با عمل کوچک کردن سینه به شما ارائه دهیم. گفتیم که عمل کوچک کردن سینه با توجه به میزان تخصص پزشک جراح زیبایی، مرکز انجام عمل و… تعیین قیمت می‌شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با عمل کوچک کردن سینه در زنان و یا مردان می‌توانید سری به وب سایت بیتا کلینیک بزنید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *