سفر به استانبول با تور به صرفه است یا شخصی

سفر به استانبول با تور به صرفه است یا شخصی

اگر به دنبال یک مسافرت به صرفه هستید قطعا انتخاب تور گردشگری بهترین گزینه ممکن خواهد بود. تور ارزان استانبول هم از موارد ویژه ایست که در شرایط خاصی قابل دسترسی است.

هزینه مسافرت یکی از مهمترین دغدغه های ممکن پیش از سفر قلمداد می شود؛ مسئله ای که بسیاری از تصمیمات را تحت الشعاع قرار می دهد و حتی ممکن است مسافرت را در کل کنسل نماید. پیشنهاد ما در این زمینه خرید تورهای ارزان قیمت است.

شاید هم دیدگاه مناسبی نسبت به تور گردشگری نداشته باشید و بخواهید کم و کیف مسافرت را خودتان تعیین کنید. در این شرایط باید حتما به قدر کافی از پس انداز خود مطمئن باشید چرا که باید تمام هزینه ها را بدون تخفیف پرداخت نمایید.

اگر به دنبال تجربه یک سفر لاکچری به استانبول هستید تورهای ارزان قیمت را به شما پیشنهاد نمی دهیم اما اگر قصد شما صرفا گشت و گذار در شهر زیبای استانبول و بهره مندی از پتانسیل های گردشگری است بنابراین بهترین کار ممکن خرید تور ارزان استانبول می باشد.

هزینه سفر به استانبول با ماشین شخصی

سفر با ماشین شخصی می تواند لذت سفر را برای شما چند برابر کند اما به شرطی که لنگ هزینه های مربوط به خرید بنزین، کاپوتاژ و یا تعمیر احتمالی خودرو نباشید. زمانیکه با خودروی شخصی به مسافرت می روید یک مشکل ساده در خودرو می تواند تمام مسافرت شما را تحت تاثیر قرار دهد. از طرف دیگر باید در ترکیه بنزین ماشین را با هزینه ای گزاف تهیه کنید. بله! هزینه خرید یک لیتر بنزین در ترکیه معادل 15 هزار تومان خواهد بود.

باید هزینه های کاپوتاژ را هم در نظر بگیرید. هزینه های کاپوتاژ مربوط به تمامی اقداماتی می شود که برای خروج خودرو از ایران لازم است. در سال 1399 این هزینه ها تقریبا معادل 800 هزار تومان هستند. باتوجه به اینکه هزینه های مربوطه همواره در حال تغییر هستند بد نیست پیش از آغاز سفر، با مسئولین مورد نظر تماس گرفته و میزان هزینه ها را جویا شوید.

اقامتگاه هم مسئله دیگریست که باید مورد توجه قرار گیرد. قیمت هایی که برای هتل ها در وب سایت ها تعیین شده اند برای سیستم رزرواسیون بوده و شما باید پیش از مراجعه به هتل مورد نظر، یک اتاق را رزرو کرده باشید در غیر این صورت باید هزینه بیشتری برای دریافت اتاق پرداخت کنید. البته عدم استفاده از سیستم رزرواسیون این فرصت را به شما می دهد تا اتاق مورد نظر را چک کنید و در صورت تناسب با خواسته های شما نسبت به پرداخت هزینه اقدام نمایید.

هزینه سفر به استانبول با تور

تورهای گردشگری انواع مختلفی دارند. برخی از آن ها صرفا با تهیه بلیط ها و اتاق های ارزان تر سعی می کنند تخفیف قابل توجهی برای شما دریافت کنند. برخی دیگر از تورها مواردی همانند صبحانه و ناهار را هم به صورت رایگان ارائه کرده و وعده شام را آزاد حساب می کنند. برخی دیگر از تورهای گردشگری، علاوه بر تعیین بلیط و اقامتگاه به همراه یک یا دو وعده غذایی رایگان، برای یک یا چندین تفریحِ شما هم تخفیفات قابل توجهی دریافت کرده و شما می توانید در برنامه ای مشخص به همراه تور مورد نظر از این تفریحات بهره مند شوید.

دقت کنید که تور مورد نظر شما چه خدماتی را ارائه می دهد؟ معمولا هزینه مسافرت شما در یک تور ارزان، همواره بیشتر از مبلغ تعیین شده خواهد بود. گاهی مواقع این هزینه ها به دو برابر و سه برابر هم افزایش می یابد و میزان این افزایش هم بستگی به تفریحات و برنامه هایی دارد که شما در استانبول انتخاب می کنید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *