فروشگاه نوین تندیس و محصولات آن

فروشگاه تندیس و معرفی محصولات:

بسیار برای مشاغل گوناگون پیش آمده که بطور ناگهانی دریافته اند که نیاز به ساخت تندیس برای مجموعه خود دارند یا احتیاج به خرید تندیس هایی است که در کمتر از چند ساعت باید در اختیار شرکت قرار بگیرد.

بهترین راه حل این قبیل مسائل استفاده از تندیس آماده ی ساخته شده توسط یک شرکت تندیس ساز است.

خرید و سفارش تندیس آماده از جمله گزینه های پرفروش تولید تندیس توسط فروشگاه تندیس مجموعه نوین تندیس است.

تندیس آماده همانطور که از نامش نیز معلوم است با استفاده از فناوری های پیشرفته در طی تنها چند ساعت تولید می شود و مسئله صرفه جویی در زمان برای ساخت این نوع تندیس از جمله مهمترین مزایای تندیس آماده است.

به دلیل ساخت تندیس آماده در مدت زمان کوتاه، اعمال طرح های گوناگون و ظرافت های خاص بر روی آنها کمتر صورت می گیرد، بنابراین افراد بسیاری به دنبال خرید تندیس آماده به شکلی هستند که هم در زمان کوتاه ساخته شود و هم از نظر ظاهری زیبایی متفاوتی داشته باشد به نحوی که بتوان با رضایت خاطر آن را به افراد هدیه داد.

با آگاهی از این مسئله کادر هنری مجرب فروشگاه تندیس مجموعه نوین تندیس سعی کرده اند که ظرافت هایی در طراحی تندیس های آماده به خرج دهند.

و با مناسب ترین متریال چند مدل از تندیس های آماده را تولید کرده و در اختیار داشته باشند تا در صورت نیاز مشتری بلافاصله بعد از حکاکی و چاپ برند مورد نیاز مشتری، آن را در اختیار مشتری قرار دهند.

نحوه سفارش تندیس آماده مورد نظر

در جهت افزودن زیبایی به تندیس آماده تولید شده توسط شرکت، از جعبه های متفاوتی جهت بسته بندی آنها استفاده می شود تا منحصر بفرد بودن و امنیت در حمل و نقل این محصول تامین گردد.

تندیس فوری یا تندیس بیست و چهار ساعته در طی یک شبانه روز در اختیار مشتری قرار می گیرد.

بنابراین در صورت عجله می توانید به راحتی به فروشگاه تندیس مجموعه نوین تندیس مراجعه کرده و با انواع تندیس های آماده بعد از گذشت یک الی دو روز، هر تعداد که می خواهید تندیس در اختیار داشته باشید.

اغلب تندیس های آماده گالری ما در تعداد مناسب از قبل طراحی و ساخته شده اند و تنها با تغییرات اندکی مطابق سلیقه مشتری در اختیار او قرار خواهند گرفت.

مزایای استفاده از صندوق انتقادات و پیشنهادات؟

شاید بگویید که استفاده از صندوق انتقادات و پیشنهادات غیر ممکن است و نیازی به استفاده از این صندوق را ندارید. اما مواردی در استفاده از صندوق انتقادات و پیشنهادات در کسب و کار وجود دارد که شما باید به آن اهمیت دهید و برای بهتر شدن کسب و کار خود از آن استفاده کنید.

زمانی که شما کسب و کار تازه‌ای دارید و به اداره آن میپردازید دانستن پیشنهادات و انتقادات در کار شما واقعاً موثر و مفید می‌باشد. بنابراین داشتن یک صندوق انتقادات و پیشنهادات از قوانین و واجبات یک کسب و کار می‌باشد. شما باید نظرات مشتریان را بدانید و نحوه برخورد با آن‌ها و همچنین برطرف کردن بعضی ایرادها و بهتر نمودن کسب و کار خود را از آن‌ها دریافت نمایید. نظرات و انتقادات و پیشنهادات مشتریان بسیار ارزشمند بوده و به شما در پیشرفت کارتان بسیار کمک می‌کند.

انواع صندوق نظرسنجی و انتقادات و پیشنهادات

حال که با انواع این صندوق ها و کاربرد آن در اماکن مختلف به خوبی آشنا شده اید؛

بد نیست بدانید که این نوع از صندوق ها را امروزه به صورت انواع مختلفی طراحی  و تنظیم می کنند که هر یک از سازمان ها می توانند؛ به فراخور سلیقه و بازخورد سفارش دهندگان از صندوق های نظرسنجی،انتقادت،پیشنهادات صندوقی را برای خود خریداری نمایند که نیاز آن ها را برآورده نماید.

به طور کلی می توان این نوع از صندوق ها را در سه مدل پرفروش آن یعنی صندوق پیشنهادات ایستاده – صندوق پیشنهادات دیواری – صندوق پیشنهادات رومیزی خریداری نمود تا بیشترین استفاده را بتوان از آن ها به عمل آورد

دو نوع این صندوق ها عبارتند از:

صندوق نظرسنجی،انتقادات،پیشنهادات ایستاده

یکی از متداول ترین صندوق های نظرسنجی – انتقادات – پیشنهادات در بیمارستان ها و اداره جات مختلف نوع ایستاده آن است .

این گونه از صندوق ها همانگونه که از نامشان برمی آید، در اماکن مختلف واقع گشته اند تا ارباب رجوع بتواند به راحتی نظرات و پیشنهادات و انتقادهای مختلف خود را درون این صندوق ها نهاده تا در زمان های مختلف به تمامی این نظرات و انتقادات رسیدگی گردد. این امتیاز باعث رضایت بیشتر آنان گردیده و مشتری مداری سازمان را به رخ ایشان می کشاند.

صندوق نظرسنجی،انتقادات،پیشنهادات دیواری

از دیگر صندوق های نظرسنجی و رأی گیری که مورد طراحی و فروش قرار می گیرند، صندوق نظرسنجی دیواری است که این نوع از صندوق ها در قالبی کوچک تر ساخته و طراحی می گردند و به راحتی روی دیوار قابل نصب هستند.

به همین جهت است که به آن ها این نوع صندوق های دیواری اطلاق می گردد.

صندوق نظرسنجی دیواری را شما می توانید در مدارس، ادارات مختلف و بانک ها و … مشاهده کنید که در هر یک از این ارگان های دولتی و خصوصی روزانه ارباب رجوع های بسیار زیادی در حال تردد هستند تا کارهای روزانه خویش را صورت دهند.

در این بین برخی از ادارات مختلف کارهای خویش را به نحو أحسن انجام می دهند و برخی دیگر از ارائه خدماتی مفید، عاجز مانده اند و کارکنان این گونه از ادارات کار خویش را به خوبی انجام نمی دهند.

به همین جهت می توان با انداختن نظر و انتقاد و یا پیشنهاد خود به داخل این گونه از صندوق ها رفته رفته از کم کاری ها کاسته و خدمات بهتری را به ارباب رجوع های خویش ارائه بخشید.

استند آرایشی چیست؟

استند آرایشی یک وسیله ی پرکاربرد است، در حقیقت این محصول همان باکس آرایشی بوده که باعث می شود

لوازم آرایشی شما به شکلی کاملا منظم و زیبا مشاهده شود و استفاده از آنها تسهیل گردد.

استندهای آرایشی نمونه های مختلفی دارند که در ادامه به معرفی آن ها خواهیم پرداخت.

جنس استند آرایشی از چیست:

استندهای آرایشی معمولا از جنس طلق های اکریلیک و ام دی اف هستند.

می توانید محصول مورد نظرتان را در ابعاد و اندازه های مختلف سفارش داده و برای مصارف خانگی، فروشگاه ها و سالن های لوازم آرایشی استفاده می شود.

این استندها قابل شستشو بوده و از دوام بالایی برخوردار هستند.

انواع استند آرایشی چیست:

استندهای آرایشی معمولا به شکل ایستاده و طبقه ای عرضه می شوند.

اینگونه از استندها که به نام آرشیپل شناخته می شوند؛ مناسب فروشگاه های لوازم آرایشی، استفاده شخصی در منازل و استفاده در آرایشگاه های زنانه می باشد.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *